FacebookПідписатися на RSS
ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬИЙ ЗАКЛАД (ДИТЯЧИЙ САДОК) №41 «ЗОЛОТИЙ КЛЮЧИК» (М. КРОПИВНИЦЬКИЙ) НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ»

До дошкільного закладу відомчого підпорядкування приймаються діти працівників ГУНП в області, ветеранів та пенсіонерів УМВС віком від трьох до семи років . При наявності вільних місць можуть бути прийняті і діти, батьки яких працюють на інших підприємствах чи організаціях міста.

Для зарахування дитини у дошкільний заклад необхідно пред’явити:

- заяву батьків або осіб, які їх замінюють;

- медичну довідку про стан здоров’я дитини з висновками лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад. Таку довідку видасть педіатр або сімейний лікар закладу охорони здоров’я;

- карта профілактичних щеплень (форма № 063/о);

- свідоцтво про народження та його копія.

Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснюється керівником протягом календарного року.

За дитиною зберігається місце у дошкільному закладі у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також літній період ( 75 днів).

ВІДРАХУВАННЯ ДІТЕЙ З ДОШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

може здійснюватись:

- за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють,

- на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування в дошкільному закладі цього типу;

- у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини

ПРАВИЛА ВНУТРІШНЬОГО РОЗПОРЯДКУ ДЛЯ БАТЬКІВ

Шановні батьки!

* Приводьте дітей вчасно (з 7.00 – 8.30), передаючи особисто в руки вихователю, та забирайте вчасно ( 16.00 - 19.00) з відома вихователя. НЕ можна забирати дітей особам у нетверезому стані.

* Якщо з якихось поважних причин Ви можете запізнитись, повідомляйте про це вихователя в телефонному режимі. В іншому разі Вашу дитину до дитячого садка не приймуть.

* Про неможливість приходу дитини в дитячий садок через хворобу або з іншої причини необхідно обов’язково повідомити в дошкільний заклад.

* Якщо дитина не відвідує дошкільний заклад більше місяця Ви повинні взяти довідку від лікаря-педіатра, після відсутності в літній період – довідка про контакти і обстеження на гельмінти.

* Якщо Ви привели дитину після якого-небудь режимного моменту, будь-ласка, роздягніть її і почекайте в роздягальні до найближчої перерви.

* Педагоги готові розмовляти з Вами про вашу дитину вранці до 8.00 та ввечері після 16.30. В інший час педагог зобов’язаний працювати з групою дітей і відволікати його не можна.

* До педагогів звертатися на Ви, на ім’я та по батькові.

* Спірні і конфліктні ситуації потрібно вирішувати у відсутності дітей.

* Якщо Ви не змогли вирішити якесь спірне питання з вихователем, зверніться до вихователя-методиста або завідувача.

* Привчайте дітей правильно поводитись у дитячому колективі. У групі не дозволяється бити і ображати один одного, брати без дозволу особисті речі інших, в тому числі і іграшки, принесені з дому, псувати і ламати результати праці інших людей. Дітям не дозволяється «давати здачі» і нападати один на одного щоб забезпечити безпеку кожної дитини.

* За іграшками, принесеними з дому дитина повинна стежити сама, вихователі за ці іграшки відповідальності не несуть.

* Просимо не давати дитині в дитячий садок печиво, цукерки, напої, фрукти, жувальні резинки.

* Прослідкуйте, щоб в кишенях дитини, коли вона іде до дитячого садка не було гострих, ріжучих, колючих та дрібних предметів(намистинки, ґудзики), таблеток та інших лікарських засобів.

* Перед тим, як вести дитину в дитячий садок, перевірте чи відповідає його одяг порі року, температурі повітря та його віку. Зав’язки та застібки повинні бути розташовані так, щоб дитина могла самостійно себе обслужити. Носовичок дитині потрібний як в приміщенні, такі на прогулянці. Подумайте про зручні кишені для його зберігання.

* Приводити дитину в дитячий садок чистою, охайною та здоровою. Інформувати вихователя про будь-які зміни в стані здоров’я дитини дома.

адміністрація дошкільного закладу № 41

Коментарi