FacebookПідписатися на RSS

ПРАВИЛА

роботи дошкільного навчального закладу №41 «золотий ключик» під час адаптивного карантину

1. Сестрі медичній провести температурний скринінг працівникам закладу перед початком зміни. Особи, температура тіла яких понад 37, 2 С не допускаються до роботи.

2. Визначити місце для ранкового приймання (передачі після закінчення дня) дітей та батьків – ігрові майданчики.

3. Батькам (особам, які їх замінюють), дітям на території закладу бути в захисній масках або респіраторах, виконувати правила дистанціювання у 1,5 м.

4. Прийом дітей закінчувати о 8.30

5. На вході в заклад організувати місце для обробки рук дезінфікуючим засобом, який знаходиться в недоступному для дітей місці.

6. Дезінфекція поверхонь, вологе прибирання, провітрювання груп проводити відповідно затверджених графіків.

7. Організувати регулярне миття рук та дотримання правил особистої гігієни вихованцями та працівниками.

8. Заборонити використання м’яких іграшок в групах, використовувати іграшки, які можна мити і обробляти.

9. Розташувати столи на безпечній відстані.

10.Передбачено перебування вихованців на відкритому повітрі максимально можливу кількість часу та щоденний Урок здоров’я про правила особистої гігієни, виконання графіку прийому дітей та прогулянок, обирано ті види діяльності, які сприятимуть дотриманню рекомендованої дистанції між дітьми.

11.Дотримуватися алгоритму дій при виявленні та ізоляції осіб з симптомами ГРВІ

12.Дотримуватись санітарно-гігієнічних вимог працівникам харчоблоку, технічним та іншим працівникам закладу і виконувати рекомендації щодо дотримання протиепідемічних заходів.

/Files/images/Памятка про 8 правил дезінф._page-0001.jpg

Рекомендації щодо дій у разі виявлення хворого у закладі під час освітнього процесу

1. Максимально ізолювати

2. Забезпечити індивідуальними захисними засобами (медична маска,рукавички)

3. Повідомити керівника,медичну сестру,батьків, лікувальну установу,звернутися до лікаря для отримання консультації або подальшого обстеження

4. Тимчасово обмежити вхід до установи та користування приміщеннями

5. Визначити перелік приміщень,у яких перебував хворий,та забезпечити обмеження їх використання та пересування по маршруту переміщення хворого

6. У разі виявлення декількох хворих ,які користувалися приміщеннями на одному поверсі ,обмежити весь поверх,де вони знаходились. Якщо вони знаходились на різних поверхах ,керівник видає наказ про тимчасове закриття закладу.

7. Особа відповідальна за встановлення системи екстреної комунікації з закладами охорони здоров*я ,інформує такі заклади та батьків дітей,родичів – у разі виявлення дорослого хворого.

8. Керівник закладу інформує органи управління освітою.

Особа з підозрою на вірус ,в якої був контакт з хворим ,класифікується як пацієнт,припиняє відвідувати заклад протягом 2 тижнів.

У разі виявлення хворого за результатами епідеміологічного дослідження та за погодженням з органами охорони здоров’я ,необхідно призупинити функціонування групи,де було виявлено хворого,на 14 днів, або усього закладу .

Приміщення закладу освіти можна використовувати тільки після повної дезінфекції відповідними службами .

Коментарi